E-link China Technology Co., Ltd.
E-link Çin Technology Co, Ltd
Profesyonel Fiber Optik İletişim ve CCTV Güvenlik İletim Ürünü Üretici

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerHDMI Over Fiber Optik Genişletici

4 K * 2 K 3D Mini HDMI Over Fiber Optik Genişletici 850nm Dalga Boyu Desteği HDCP

iyi kalite Endüstriyel Ethernet Ortam Dönüştürücüsü satış için
iyi kalite Endüstriyel Ethernet Ortam Dönüştürücüsü satış için
Mühendis sorunumuzu çok hızlı çözdü ve hizmet çok iyiydi. Çok profesyonel bir fabrika.

—— Robert Lichtenstein-Kanada

Hiç endişem yoktu, satın alıyor ve test ediyordu, bu yüzden cihazlar tamam. Bu nedenle ekipman ve lojistik tamam, sipariş veriyoruz ve iş yapıyoruz.

—— Anek - Tayland

Alınan medya dönüştürücülerinden çok memnunum, OEM sipariş kalitesi iyi.

—— Faize Akçaba-Türkiye

E-link Satışlar çok profesyonel, bana sadece ürün değil, aynı zamanda çözüm de sunuyorlar. Tüm E-link Fiber Ortam Dönüştürücüleri ve PoE Anahtarları iyi çalışır.

—— Patricia Maia-Brezilya

Ben sohbet şimdi

4 K * 2 K 3D Mini HDMI Over Fiber Optik Genişletici 850nm Dalga Boyu Desteği HDCP

Çin 4 K * 2 K 3D Mini HDMI Over Fiber Optik Genişletici 850nm Dalga Boyu Desteği HDCP Tedarikçi
4 K * 2 K 3D Mini HDMI Over Fiber Optik Genişletici 850nm Dalga Boyu Desteği HDCP Tedarikçi 4 K * 2 K 3D Mini HDMI Over Fiber Optik Genişletici 850nm Dalga Boyu Desteği HDCP Tedarikçi 4 K * 2 K 3D Mini HDMI Over Fiber Optik Genişletici 850nm Dalga Boyu Desteği HDCP Tedarikçi 4 K * 2 K 3D Mini HDMI Over Fiber Optik Genişletici 850nm Dalga Boyu Desteği HDCP Tedarikçi

Büyük resim :  4 K * 2 K 3D Mini HDMI Over Fiber Optik Genişletici 850nm Dalga Boyu Desteği HDCP

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: E-link
Sertifika: RoHS,CE,FCC
Model numarası: LNK 106m

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 çift
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Standart ihracat paketi
Teslim süresi: 5
Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Yetenek temini: 10000PCS/ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Şerit Başına Veri Hızı: 0 GHz Gb / sn Çözünürlük: 4K / 2K'ya kadar
Destek 3d: Evet HDCP Desteği: Evet
Dalga boyu: 850nm Boyutlar (L x G x Y): 58.29x20x8.85mm
Elektriksel Arayüz: 19 Pin HDMI A Type Port; USB Standard A adlı kullanıcıdan 4 Çekme Kuvveti: 111N

4K HDMI Optik Alıcı-Verici

Model: LNK - 106M Serisi

genel bakış

4K HDMI optik alıcı-vericisi, 4Kx2K çözünürlükte 850nm'de, 300m'ye kadar mesafelerde 850nm'de çok modlu optik fiber üzerinden sıkıştırılmamış kayıpsız bir HDMI 1.4a sinyalinin iletimini desteklemek için tasarlanmış kapalı HDMI optik modüllerdir. 4 K HDMI Optical Transceiver -T, iki optik fiber üzerinden iletim için bir HDMI sinyalini tek bir 10 Gb / s seri veri akışına dönüştürür. 4 K HDMI Optik Alıcı - Verici -R, seri verileri tekrar bir HDMI sinyaline dönüştürür.

Alıcı-vericiler, RoHS uyumludur ve Avrupa ve Çin'de her gereksinime göre kurşunsuzdur. Bu ürün geniş ekran, konferans sistemleri ve ev eğlencesi vb. İçin idealdir. Sinyalin kararlılığını sağlamak için parazit önleme özelliğine sahiptir.


Özellikler

HDMI 1.4a Desteği

HDCP Desteği

DDC CEC HPD Sinyal Desteği

OM3 Çok Modlu Fiber ile 10,3 Gbps'ye kadar 300m İletim Mesafesini destekler

4Kx2Kx30 Çözünürlüke Kadar Tüm Modları Destekler

Standart HDMI Konektörü

Güç için USB Konektörü

Çift Güç Kaynağı (HDMI 5V ve USB)

Tak çıkar

EMI / RFI Dayanıklı

850nm VCSEL ve PIN Photodetector

2-Telli Arayüz

Tipik Güç Tüketimi 1420 mW

(Kaynak), 1220 mW (Lavabo)

Çalışma Vaka Sıcaklığı: 0 ~ 70 ° C


Teknik Endeksler

Parametre Özellikler
Şerit Başına Veri Hızı 10 GHz Gb / sn
Güç tüketimi

1420 mW TX Tarafı
1220 mW RX Tarafı

Güç kaynağı voltajı 5v +/-% 5
çözüm 4K / 2K'ya kadar
Yenileme hızı 120 Hz'ye kadar
derinlik 48 bit'e kadar
Destek 3d Evet
HDCP Desteği Evet
dalga boyu 850
Bit Hata Oranı Performansı 1.00E-12
Lazer Çıkış Gücü

Sınıf 1 EN 60825-1 2007
EN 60825-2 A2 2010

Boyutlar (L x G x Y) 58.29x20x8.85mm
Elektriksel Arayüz

HDMI A Type Port adlı kullanıcıdan 19
USB Standard A adlı kullanıcıdan 4

Çekme Kuvveti 111 N







İletişim bilgileri
E-link China Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Anna Chen

Tel: +8615814685651

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)