E-link China Technology Co., Ltd.
E-link Çin Technology Co, Ltd
Profesyonel Fiber Optik İletişim ve CCTV Güvenlik İletim Ürünü Üretici

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerSFP Optik Alıcı-Verici Modülü

1270 ~ 1610nm 40km Dijital Video SFP Optik Alıcı-verici 3G-SDI CWDM Dubleks LC Konnektör

Çin E-link China Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Çin E-link China Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Mühendis sorunumuzu çok hızlı çözdü ve hizmet çok iyiydi. Çok profesyonel bir fabrika.

—— Robert Lichtenstein-Kanada

Hiç endişem yoktu, satın alıyor ve test ediyordu, bu yüzden cihazlar tamam. Bu nedenle ekipman ve lojistik tamam, sipariş veriyoruz ve iş yapıyoruz.

—— Anek - Tayland

Alınan medya dönüştürücülerinden çok memnunum, OEM sipariş kalitesi iyi.

—— Faize Akçaba-Türkiye

E-link Satışlar çok profesyonel, bana sadece ürün değil, aynı zamanda çözüm de sunuyorlar. Tüm E-link Fiber Ortam Dönüştürücüleri ve PoE Anahtarları iyi çalışır.

—— Patricia Maia-Brezilya

Ben sohbet şimdi

1270 ~ 1610nm 40km Dijital Video SFP Optik Alıcı-verici 3G-SDI CWDM Dubleks LC Konnektör

1270~1610nm 40km Digital Video SFP Optical Transceiver 3G-SDI CWDM Duplex LC Connector
1270~1610nm 40km Digital Video SFP Optical Transceiver 3G-SDI CWDM Duplex LC Connector 1270~1610nm 40km Digital Video SFP Optical Transceiver 3G-SDI CWDM Duplex LC Connector 1270~1610nm 40km Digital Video SFP Optical Transceiver 3G-SDI CWDM Duplex LC Connector 1270~1610nm 40km Digital Video SFP Optical Transceiver 3G-SDI CWDM Duplex LC Connector

Büyük resim :  1270 ~ 1610nm 40km Dijital Video SFP Optik Alıcı-verici 3G-SDI CWDM Dubleks LC Konnektör

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Shenzhen, Çin
Marka adı: E-link China
Sertifika: CE, RoHS, FCC
Model numarası: LNK cwdm-SFP3G-XX40

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 çift
Fiyat: US$159-179/pair
Ambalaj bilgileri: 1 karton kutuda 1 parça
Teslim süresi: 3-10 iş günü
Ödeme koşulları: T/T, Western union, MoneyGram, Paypal
Yetenek temini: 1000pcs/ay
Detaylı ürün tanımı
Form faktörü: Video SFP Alıcı-Verici veri hızı: 3 Gb / s
Dalga boyu: 1270 ~ 1610nm Fiber türü: SMF
Maks. Mesafe: 40 KM bağlayıcı: Dubleks LC
Vurgulamak:

sfp çift yönlü alıcı-verici

,

cisco uyumlu sfp modülleri

3G-SDI CWDM 1270 ~ 1610nm 40km Dijital Video SFP Optik Alıcı-Verici (MSA)

genel bakış

E-link LNK-CWDM-SFP3G-XX40, tek modlu fiber (SMF) üzerinden uzun mesafeli video iletim uygulaması için yüksek performanslı, uygun maliyetli 3G-SDI CWDM optik alıcı-verici modülleridir. 50Mbps'den 2.97Gbps'ye kadar veri hızları sağlar ve SMPTE 259M, SMPTE 344M, SMPTE 292M ve SMPTE 424M seri hızları için SDI patolojik kalıplarının varlığında güçlü performans için özel olarak tasarlanmıştır. 3Gbps patolojik sinyallerde tek modlu fiber üzerinden maksimum 40km iletim mesafesi sağlar. 1270nm'den 1610nm dalga boylarına kadar tüm 18 CWDM kanalları için kullanılabilir, bu da müşterinin mevcut video optik altyapısının bant genişliğini yeni fiber teller eklemeden arttırmasına yardımcı olur. LNK-CWDM-SFP3G-XX40, MSA uyumludur.

Bu 3G SDI CWDM video SFP modülü, FDA / CDRH ve IEC-60825 standartlarına göre Sınıf I Lazer ürünleridir.

özellik

  • SMPTE 297-2006 Uyumlu Özellikler
  • 50 Mbps'den 2,97 Gbps'ye kadar hız
  • 3G-SDI için 40km'ye kadar mesafe
  • SD-SDI, HD-SDI ve 3G-SDI için Video Patolojik Kalıpları Destekleyin
  • 18 Dalgaboyu CWDM DFB Verici
  • Çalışırken takılabilir SFP kapladığı alan
  • SFP MSA uyumlu
  • I2C arabirimi üzerinden kullanılabilen Dijital Tanı işlevleri
  • Tek + 3.3V güç kaynağı
  • Düşük güç tüketimi
  • Çalışma kasası sıcaklığı: 0 ila + 70 ° C
  • RoHS uyumlu ve Kurşunsuz

Şartname

Standartlar:

INF-8074i SFP (Küçük Formfactor Takılabilir) Alıcı-Verici

SFF-8472 Alıcı-Verici için Diyagnostik İzleme Arabirimi

SMPTE 259M-2008 SDTV Dijital Sinyal / Veri Seri Dijital Arabirimi (SD-SDI)

SMPTE 292M-2008 1.5 Gbps Sinyal / Veri Seri Arabirimi (HD-SDI)

SMPTE 344M-2000 540 Mbps Seri Dijital Arayüz

SMPTE 424M-2006 3Gbps Sinyal / Veri Seri Arabirimi (3G-SDI)

Parça Numarası

LNK cwdm-SFP3G-XX40

Form faktörü

Video SFP Alıcı-Verici

Veri hızı

3 Gb / s

dalga boyu

1270 ~ 1610nm

Elyaf Türü

SMF

Maks. Mesafe

40 km

Optik Bileşenler

DFB / PIN

Verici Gücü

-2 ~ 3 dBm

Yok Olma Oranı

> 6 dB

Alıcı Duyarlılığı

<-20 dBm

Alıcı Aşırı Yükü

> -3 dBm

Bağlayıcı

Dubleks LC

Dijital Teşhis İzleme (DDM)

Varsayılan olarak destek

Ağırlık

0.025Kg

Çalışma sıcaklığı

0 ° C ila 70 ° C (32 ° F ila 158 ° F)

Depolama sıcaklığı

-40 ° C ila 85 ° C (-40 ° F ila 185 ° F)

Uygulama

SMPTE 424M (2,97Gb / s)

SMPTE 292M (1.485Gb / s)

SMPTE 259M (270 / 360Mb / s)

3G-SDI / HD-SDI / SD-SDI Fiber Dönüştürücü

Yüksek yoğunluklu dijital video yönlendiricileri ve anahtarları

Yayın kameraları, HD Kamera veya Monitör Sistemi

> 200.000 saat

Uygulama

Sipariş Bilgisi

model Açıklama
LNK cwdm-SFP3G-2740 3Gb / s SDI CWDM SFP Video Optik Alıcı-Verici, 1270nm, 40km, LC, DDMI, MSA
LNK cwdm-SFP3G-2940 3Gb / s SDI CWDM SFP Video Optik Alıcı-Verici, 1290nm, 40km, LC, DDMI, MSA
LNK cwdm-SFP3G-3140 3Gb / s SDI CWDM SFP Video Optik Alıcı-Verici, 1310nm, 40km, LC, DDMI, MSA
LNK cwdm-SFP3G-3340 3Gb / s SDI CWDM SFP Video Optik Alıcı-Verici, 1330nm, 40km, LC, DDMI, MSA
LNK cwdm-SFP3G-3540 3Gb / s SDI CWDM SFP Video Optik Alıcı-Verici, 1350nm, 40km, LC, DDMI, MSA
LNK cwdm-SFP3G-3740 3Gb / s SDI CWDM SFP Video Optik Alıcı-Verici, 1370nm, 40km, LC, DDMI, MSA
LNK cwdm-SFP3G-3940 3Gb / s SDI CWDM SFP Video Optik Alıcı-Verici, 1390nm, 40km, LC, DDMI, MSA
LNK cwdm-SFP3G-4140 3Gb / s SDI CWDM SFP Video Optik Alıcı-Verici, 1410nm, 40km, LC, DDMI, MSA
LNK cwdm-SFP3G-4340 3Gb / s SDI CWDM SFP Video Optik Alıcı-Verici, 1430nm, 40km, LC, DDMI, MSA
LNK cwdm-SFP3G-4540 3Gb / s SDI CWDM SFP Video Optik Alıcı-Verici, 1450nm, 40km, LC, DDMI, MSA
LNK cwdm-SFP3G-4740 3Gb / s SDI CWDM SFP Video Optik Alıcı-Verici, 1470nm, 40km, LC, DDMI, MSA
LNK cwdm-SFP3G-4940 3Gb / s SDI CWDM SFP Video Optik Alıcı-Verici, 1490nm, 40km, LC, DDMI, MSA
LNK cwdm-SFP3G-5140 3Gb / s SDI CWDM SFP Video Optik Alıcı-Verici, 1510nm, 40km, LC, DDMI, MSA
LNK cwdm-SFP3G-5340 3Gb / s SDI CWDM SFP Video Optik Alıcı-Verici, 1530nm, 40km, LC, DDMI, MSA
LNK cwdm-SFP3G-5540 3Gb / s SDI CWDM SFP Video Optik Alıcı-Verici, 1550nm, 40km, LC, DDMI, MSA
LNK cwdm-SFP3G-5740 3Gb / s SDI CWDM SFP Video Optik Alıcı-Verici, 1570nm, 40km, LC, DDMI, MSA
LNK cwdm-SFP3G-5940 3Gb / s SDI CWDM SFP Video Optik Alıcı-Verici, 1590nm, 40km, LC, DDMI, MSA
LNK cwdm-SFP3G-6140 3Gb / s SDI CWDM SFP Video Optik Alıcı-Verici, 1610nm, 40km, LC, DDMI, MSA

İletişim bilgileri
E-link China Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Mike

Tel: +8613590128773

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)