E-link China Technology Co., Ltd.
E-link Çin Technology Co, Ltd
Profesyonel Fiber Optik İletişim ve CCTV Güvenlik İletim Ürünü Üretici

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerSFP Optik Alıcı-Verici Modülü

LR ER CWDW SFP Modülü Optik Alıcı-Verici 100G QSFP28 1310nm 10km 20km 40km

Çin E-link China Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Çin E-link China Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Mühendis sorunumuzu çok hızlı çözdü ve hizmet çok iyiydi. Çok profesyonel bir fabrika.

—— Robert Lichtenstein-Kanada

Hiç endişem yoktu, satın alıyor ve test ediyordu, bu yüzden cihazlar tamam. Bu nedenle ekipman ve lojistik tamam, sipariş veriyoruz ve iş yapıyoruz.

—— Anek - Tayland

Alınan medya dönüştürücülerinden çok memnunum, OEM sipariş kalitesi iyi.

—— Faize Akçaba-Türkiye

E-link Satışlar çok profesyonel, bana sadece ürün değil, aynı zamanda çözüm de sunuyorlar. Tüm E-link Fiber Ortam Dönüştürücüleri ve PoE Anahtarları iyi çalışır.

—— Patricia Maia-Brezilya

Ben sohbet şimdi

LR ER CWDW SFP Modülü Optik Alıcı-Verici 100G QSFP28 1310nm 10km 20km 40km

LR ER CWDW SFP Module Optical Transceiver 100G QSFP28 1310nm 10km 20km 40km
LR ER CWDW SFP Module Optical Transceiver 100G QSFP28 1310nm 10km 20km 40km LR ER CWDW SFP Module Optical Transceiver 100G QSFP28 1310nm 10km 20km 40km LR ER CWDW SFP Module Optical Transceiver 100G QSFP28 1310nm 10km 20km 40km

Büyük resim :  LR ER CWDW SFP Modülü Optik Alıcı-Verici 100G QSFP28 1310nm 10km 20km 40km

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Shenzhen, Çin
Marka adı: E-link China
Sertifika: CE, RoHS, FCC
Model numarası:

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 pc
Ambalaj bilgileri:
Teslim süresi: 3-10 iş günü
Ödeme koşulları: T/T, Western union, MoneyGram, Paypal
Yetenek temini: 1000pcs/ay
Detaylı ürün tanımı
Form faktörü: SFP Alıcı-Verici veri hızı: 100GB
Dalga boyu: 1310 Fiber türü: SMF
Maks.: 10/20/40 km bağlayıcı: Dubleks LC
Vurgulamak:

sfp çift yönlü alıcı-verici

,

cisco uyumlu sfp modülleri

100G QSFP28 1310nm 10km 20km 40km LR ER CWDW SFP Modülü Optik Alıcı-Verici

 

 

Model: LNK-QSFP28 Serisi

 

 

genel bakış

The LNK-QSFP28-ER4 is a transceiver module designed for 40km with FEC (30km without FEC) optical communication applications. LNK-QSFP28-ER4, FEC (FEC olmadan 30km) optik iletişim uygulamalarıyla 40km için tasarlanmış bir alıcı-verici modülüdür. The design is compliant to 100GbASE-ER4 of the IEEE 802.3-2012 Clause 88 standard IEEE 802.3bm CAUI-4 chip to module electrical standard ITU-T G.959.1-2012-02 standard. Tasarım, IEEE 802.3-2012 Madde 88 standardı IEEE 802.3bm CAUI-4 yongasının modül elektrik standardı ITU-T G.959.1-2012-02 standardının 100GbASE-ER4 ile uyumludur. The module converts 4 inputs channels (ch) of 25.78 Gbps to electricaldata to 4 lanes optical signals, and multiplexes them into a single channel for 100Gb/s optical transmission. Modül, 25.78 Gbps'lik 4 giriş kanalını (ch) elektrik verilerine 4 şeritli optik sinyale dönüştürür ve 100Gb / s optik iletim için tek bir kanala çoğaltır. Reversely, on the receiver side, the module optically de-multiplexes a 100Gb/s input into 4 lanes signals, and converts them to 4 lanes output electrical data. Tersine, alıcı tarafında, modül 100 Gb / sn'lik bir girişi optik olarak 4 şeritli sinyallere çoğaltır ve bunları 4 şeritli çıkış elektrik verilerine dönüştürür.

 

The central wavelengths of the 4 lanes are 1296 nm, 1300 nm, 1305 nm and 1309 nm. 4 şeridin merkezi dalga boyları 1296 nm, 1300 nm, 1305 nm ve 1309 nm'dir. It contains a duplex LC connector for the optical interface and a 38-pin connector for the electrical interface. Optik arabirim için bir dupleks LC konektörü ve elektrik arabirimi için 38 pimli bir konektör içerir. To minimize the optical dispersion in the long-haul system, single-mode fiber (SMF) has to be applied in this module. Uzun mesafeli sistemdeki optik dağılımı en aza indirmek için, bu modüle tek modlu fiber (SMF) uygulanmalıdır.

 

The product is designed with form factor, optical/electrical connection and digital diagnostic interface according to the QSFP28 Multi-Source Agreement (MSA). Ürün, QSFP28 Çok Kaynaklı Anlaşma'ya (MSA) göre form faktörü, optik / elektrik bağlantısı ve dijital tanılama arabirimi ile tasarlanmıştır. It has been designed to meet the harshest external operating conditions including temperature, humidity and EMI interference. Sıcaklık, nem ve EMI paraziti gibi en zorlu harici çalışma koşullarını karşılamak üzere tasarlanmıştır.

 

The module operates from a single +3.3V power supply and LVCMOS/LVTTL global control signals such as Module Present, Reset, Interrupt and Low Power Mode are available with the modules. Modül tek bir + 3.3V güç kaynağından çalışır ve modüllerde Modül Mevcut, Sıfırla, Kesinti ve Düşük Güç Modu gibi LVCMOS / LVTTL global kontrol sinyalleri bulunur. A 2-wire serial interface is available to send and receive more complex control signals and to obtain digital diagnostic information. Daha karmaşık kontrol sinyalleri göndermek ve almak ve dijital diyagnostik bilgi almak için 2 kablolu bir seri arayüz mevcuttur. Individual channels can be addressed and unused channels can be shut down for maximum design flexibility. Ayrı kanallar adreslenebilir ve kullanılmayan kanallar maksimum tasarım esnekliği için kapatılabilir.

 

The T8PLHG30D is designed with form factor, optical/electrical connection and digital diagnostic interface according to the QSFP28 Multi-Source Agreement (MSA). T8PLHG30D, QSFP28 Çok Kaynaklı Anlaşma'ya (MSA) göre form faktörü, optik / elektrik bağlantısı ve dijital tanılama arabirimi ile tasarlanmıştır. It has been designed to meet the harshest external operating conditions including temperature, humidity and EMI interference. Sıcaklık, nem ve EMI paraziti gibi en zorlu harici çalışma koşullarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. The module offers very high functionality and feature integration, accessible via a two-wire serial interface. Modül, iki telli seri arayüz üzerinden erişilebilen çok yüksek işlevsellik ve özellik entegrasyonu sunar.

 

 

özellik

  • 4 şeritli MUX / DEMUX tasarımı
  • FEC ile SMF üzerinden 40 km'ye kadar erişim için entegre LAN WDM TOSA / ROSA (FEC olmadan 30 km)
  • 100Gbps'den büyük toplam bant genişliği
  • DupleksLC konnektörleri
  • IEEE 802.3-2012 Madde 88 standardı ile uyumlu IEEE 802.3bm CAUI-4 çip modül elektrik standardı ITU-T G.959.1-2012-02 standardı
  • Tek + 3.3V güç kaynağı çalışıyor
  • Dahili dijital teşhis fonksiyonları
  • Sıcaklık aralığı 0 ° C ila 70 ° C
  • RoHS Uyumlu Parça
  • Destek FEC (İleri Hata Düzeltme)

 

 

 

Sipariş Bilgisi

 

model Açıklama
LNK QSFP28 -SR4 100G QSFP28 850nm 100m SR4 MPO
LNK QSFP28-LR4-10C 100G QSFP28 1310nm 10km LR4 LC CWDM4
LNK QSFP28-LR4-10 100G QSFP28 1310nm 10km LR4 LC
LNK QSFP28-LR4-20 100G QSFP28 1310nm 20km LR4 LC
LNK QSFP28-ER4 100G QSFP28 1310nm 40km ER4 LC Lite

İletişim bilgileri
E-link China Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Mike

Tel: +8613590128773

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)