E-link China Technology Co., Ltd.
E-link Çin Technology Co, Ltd
Profesyonel Fiber Optik İletişim ve CCTV Güvenlik İletim Ürünü Üretici

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerEndüstriyel Ethernet POE Anahtarı

10-18VDC Giriş Endüstriyel Ethernet POE Anahtarı 5 Portlu Gigabit POE + 1 SFP Portu

iyi kalite Endüstriyel Ethernet Ortam Dönüştürücüsü satış için
iyi kalite Endüstriyel Ethernet Ortam Dönüştürücüsü satış için
Mühendis sorunumuzu çok hızlı çözdü ve hizmet çok iyiydi. Çok profesyonel bir fabrika.

—— Robert Lichtenstein-Kanada

Hiç endişem yoktu, satın alıyor ve test ediyordu, bu yüzden cihazlar tamam. Bu nedenle ekipman ve lojistik tamam, sipariş veriyoruz ve iş yapıyoruz.

—— Anek - Tayland

Alınan medya dönüştürücülerinden çok memnunum, OEM sipariş kalitesi iyi.

—— Faize Akçaba-Türkiye

E-link Satışlar çok profesyonel, bana sadece ürün değil, aynı zamanda çözüm de sunuyorlar. Tüm E-link Fiber Ortam Dönüştürücüleri ve PoE Anahtarları iyi çalışır.

—— Patricia Maia-Brezilya

Ben sohbet şimdi

10-18VDC Giriş Endüstriyel Ethernet POE Anahtarı 5 Portlu Gigabit POE + 1 SFP Portu

Çin 10-18VDC Giriş Endüstriyel Ethernet POE Anahtarı 5 Portlu Gigabit POE + 1 SFP Portu Tedarikçi

Büyük resim :  10-18VDC Giriş Endüstriyel Ethernet POE Anahtarı 5 Portlu Gigabit POE + 1 SFP Portu

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: E-link
Sertifika: RoHS,CE,FCC
Model numarası: LNK-GY104GP-12V Serisi

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1pcs
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Standart ihracat paketi
Teslim süresi: 5 işgünü
Ödeme koşulları: L / C, Western Union, T / T, MoneyGram
Yetenek temini: 100000 adet
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Bağlayıcı: 5 x RJ45 Optik Bağlantı Noktası: 1 x SFP 1000Base-X
Çalışma sıcaklığı: -40 ° C ila 80 ° C (-40 ° F ila 176 ° F) MTBF: > 200.000 saat
Giriş gücü: 10-18VDC Güç / Mesafe 54V: Mesafe: 100m
Standart: IEEE802.3af / at Çıkış Gücü Bütçesi: 100W Maks
Max. Maks. Power per Port: Port Başına Güç:: Port başına maksimum 30W (Alternatif B Modu)
Vurgulamak:

industrial grade network switch

,

industrial grade ethernet switch

Sanayi 5-port 10/100/ 1000BASE-T (4 bağlantı noktalı PoE +) + 1-kapı 1000BAZ12VDC güç girişli -FX SFP Ethernet Anahtarı

 

Model: LNK-GY104GP-12V Serisi

 

 

LNK-GY104GP-12V, 5 bağlantı noktası 10/100 / 1000Base-TX + 1 bağlantı noktası 1000Base-FX SFP Endüstriyel PoE anahtarı ile 12VDC güç girişi. . The Switch provides 4 port PoE+ function for kinds of Powered Devices to receive power as well as data over RJ-45 cable. Anahtar, RJ-45 kablosu üzerinden veri yanı sıra güç almak için çeşitli Elektrikli Cihazlar için 4 port PoE + işlevi sağlar. SFP ports to support the use of SFP (Small Form-factor Pluggable) transceiver module. SFP (Küçük Form Faktörü Takılabilir) alıcı-verici modülünün kullanımını destekleyen SFP bağlantı noktaları. User can chose different types of SFPs (1000M only). Kullanıcı farklı türde SFP'ler seçebilir (yalnızca 1000M). The Switch supports 1 or 2 core Single-mode or Multi-mode fiber. Anahtar, 1 veya 2 çekirdekli Tek modlu veya Çok modlu fiberi destekler. With its reliable design and ease of use, the product is a great choice for integrating networks consisting of network devices such as IP cameras and wireless access points between remote locations. Güvenilir tasarımı ve kullanım kolaylığı ile ürün, IP kameralar gibi ağ cihazlarından ve uzak konumlar arasındaki kablosuz erişim noktalarından oluşan ağları entegre etmek için mükemmel bir seçimdir.

 

 

Teknik Endeksler

 

 

Ethernet
Standartlar: IEEE802.3 10BASE-T
IEEE802.3u 100BASE-TX / FX
IEEE802.3ab 1000BASE-T
IEEE802.3z 1000BASE-X
Ethernet üzerinden IEEE802.3af Güç
Ethernet üzerinden Güç IEEE802.3at
İleri ve filtreleme oranı: 14,880pps (10 Mb / sn)
148.800pps (100Mbps)
1.488.000pps (1000Mbps)
Paket Tampon Bellek: 1 milyon bit
İşlem türü: Mağaza ve ileri
MAC Tablo Boyutu: 8K
Arayüz
Bağlayıcı: 5 x RJ45
Optik Bağlantı Noktası: 1 x SFP 1000Base-X
çevre
Çalışma sıcaklığı: -40 ° C ila 80 ° C (-40 ° F ila 176 ° F)
Depolama sıcaklığı: -40 ° C ila 85 ° C (-40 ° F ila 185 ° F)
Bağıl nem: % 5 ila% 95 yoğuşmasız
MTBF > 200.000 saat
PoE:
Giriş gücü: 12VDC
Güç / Mesafe 54V: Mesafe: 100m
Güç: 26 W
Standart: IEEE802.3af / at
Liman: RJ45 Bağlantı Noktası 1 ~ Bağlantı Noktası 4
Max. Maks. Power per Port: Port Başına Güç: Port başına maksimum 30W (Alternatif B Modu)
Çıkış Gücü Bütçesi 100W Maks.
Koruma:
Aşırı yük Akımı: Mevcut
Ters kutup: Mevcut
LED Göstergeleri:
Güç: Güç1, Güç2 Durumu
PoE: Bağlantı Noktası Başına Durum
Ethernet (Port Başına): Bağlantı / Etkinlik
SFP: Bağlantı / Etkinlik
Boyutlar (GxDxY): 40 x 145 x 145 mm
Ağırlık: 0.8kg
Gövde: Metal kutu
Montaj Seçenekleri: DIN-Ray / Duvara montaj / Masaüstü
Yasal onaylar
ISO9001
EN55022: 2010 + AC: 2011, Sınıf A
EN 61000-3-2: 2006 + A1: 2009 + A2: 2009
EN 61000-3-3: 2013
EN55024: 2010
IEC 61000-4-2: 2008 (ESD)
IEC 61000-4-3: 2010 (RS)
IEC 61000-4-4: 2012 (EFT)
IEC 61000-4-5: 2014 (Dalgalanma)
IEC 61000-4-6: 2013 (CS)
IEC 61000-4-8: 2009 (PFMF)

 

 

Özellikleri

 

 

· 4 10/100/1000 TX PoE portu ve 1000 FX uplink portu (SFP uplink)

· Destek 12VDC (10 ~ 18VDC) Güç Girişi

 

· Her PoE portunda 30W'a kadar

· Çıkış gücü bütçesi: maksimum 100W

· Endüstriyel Uygulama için Terminal Bloğu Güç Girişi.

· Harici batarya setini korumak için

 

· Süper aydınlatma koruması, IP40 koruması

· Soğutma fanı olmadan mükemmel ısı giderimi

· DIN-Ray / Duvara montaj ve Masaüstü Montajı

· -40 ° C ila 80 ° C (-40 ° F ila 176 ° F) çalışma sıcaklığı

 

 

Garanti

 

 

· 5 Yıl Garanti

 

 

Sipariş Bilgileri

 

 

model Açıklama
LNK GY104GP-12V Endüstriyel 5-port 10/100 / 1000BASE-T (4-port PoE +) + 1-port 1000BASE-FX 12VDC güç girişli SFP Ethernet Anahtarı
SFP Seçenekleri ► SFP option. ► SFP seçeneği. Please select your SFP on our SFP Options Page Lütfen SFP Seçenekler Sayfamızda SFP'nizi seçin
► SFP modülü ayrıca satın alınmalıdır.
Montaj Seçenekleri ► Varsayılan DIN-Ray Braketi takılı, Duvar Montaj Braketi dahildir.
Güç seçenekleri ► 10~18VDC DIN-Rail Power Supply. ► 10 ~ 18VDC DIN-Ray Güç Kaynağı. Open Wire for Terminal Block. Terminal Bloğu için Açık Tel.
► Güç Kaynağı ayrı olarak satın alınmalıdır.

 

 

 

 

10-18VDC Giriş Endüstriyel Ethernet POE Anahtarı 5 Portlu Gigabit POE + 1 SFP Portu

 

Uygulama

 

10-18VDC Giriş Endüstriyel Ethernet POE Anahtarı 5 Portlu Gigabit POE + 1 SFP Portu

İletişim bilgileri
E-link China Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Anna Chen

Tel: +8615814685651

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)