E-link China Technology Co., Ltd.
E-link Çin Technology Co, Ltd
Profesyonel Fiber Optik İletişim ve CCTV Güvenlik İletim Ürünü Üretici

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerSFP Optik Alıcı-Verici Modülü

CWDM Mux / Demux SFP Optik Alıcı-verici Modülü 1270-1610nm Dalgaboyu, LGX Kasetinde

Çin E-link China Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Çin E-link China Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Mühendis sorunumuzu çok hızlı çözdü ve hizmet çok iyiydi. Çok profesyonel bir fabrika.

—— Robert Lichtenstein-Kanada

Hiç endişem yoktu, satın alıyor ve test ediyordu, bu yüzden cihazlar tamam. Bu nedenle ekipman ve lojistik tamam, sipariş veriyoruz ve iş yapıyoruz.

—— Anek - Tayland

Alınan medya dönüştürücülerinden çok memnunum, OEM sipariş kalitesi iyi.

—— Faize Akçaba-Türkiye

E-link Satışlar çok profesyonel, bana sadece ürün değil, aynı zamanda çözüm de sunuyorlar. Tüm E-link Fiber Ortam Dönüştürücüleri ve PoE Anahtarları iyi çalışır.

—— Patricia Maia-Brezilya

Ben sohbet şimdi

CWDM Mux / Demux SFP Optik Alıcı-verici Modülü 1270-1610nm Dalgaboyu, LGX Kasetinde

CWDM Mux/Demux SFP Optical Transceiver Module 1270-1610nm Wavelength In LGX Cassette
CWDM Mux/Demux SFP Optical Transceiver Module 1270-1610nm Wavelength In LGX Cassette

Büyük resim :  CWDM Mux / Demux SFP Optik Alıcı-verici Modülü 1270-1610nm Dalgaboyu, LGX Kasetinde

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: E-link
Sertifika: CE, RoHS
Model numarası: LNK-WM-LGX Serisi

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1pcs
Fiyat: USD99~199/pcs
Ambalaj bilgileri: Standart ihracat ambalaj
Teslim süresi: 5 ~ 7 iş günü
Ödeme koşulları: L/c, T/T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: aylık 100000pcs
Detaylı ürün tanımı
Kanal Sayısı: 4/8/16/18 Dalga boyu: 1270-1610nm
Kanal aralığı: 20nm Kanal bant genişliği: ± 6.5nm
Teknoloji: İnce film filtre teknolojisi bağlayıcı: LC / SC / FC / ST, UPC / APC cilası
Konut: LGX Kaseti 1310nm Port Geçiş Bant Genişliği: 1260nm ~ 1360nm
1550nm Liman Geçiş Band Genişliği: 1520nm ~ 1620nm Çalışma sıcaklığı: -40° C ~ + 85 ° C
Vurgulamak:

sfp çift yönlü alıcı-verici

,

cisco uyumlu sfp modülleri

LGC Kasetinde 4CH, 6CH, 8CH, 16CH, 18CH CWDM Mux / Demux Modülü

genel bakış
E-link'in LGX CWDM kasetinin sert metal bir kasası var. Fiber optik adaptörlerle entegre edilmiştir. Ağınızı bağlamak için yalnızca karşılık gelen fiber optik yama kablolarını takmanız yeterlidir.
LGX tipi CWDM Modülü, LC, SC, FC, ST veya E2000 konektörleri kullanabilir. Kolay kullanım için tek başına kullanılabilir veya 1U, 2U veya 4U raf montajına takılabilir. Simplex veya Duplex CWDM çoklayıcı kullanılabilir. Daha fazla bilgi almak için bize hoş geldiniz.

1. Özellikler

  • Düşük Ekleme Kaybı
  • Yüksek izolasyon
  • Düşük PDL
  • Kompakt tasarım
  • İyi kanaldan kanala homojenlik
  • Geniş Çalışma Dalga Boyu: 1260nm'den 1620nm'ye
  • Geniş Çalışma Sıcaklığı: -40 ℃ ile 85 ℃ arası
  • Yüksek Güvenilirlik ve Kararlılık



2. uygulamalar

  • CWDM Sistemi
  • PON Ağları
  • CATV Bağlantıları


3. Uygunluk

  • Telcordia GR-1209-CORE-2001
  • Telcordia GR-1221-CORE-1999
  • RoHS

4. Teknik Özellikler
1 × N CWDM Mux / Demux Modülü

Parametreler 1x2 1x4 1x8 1x16 1x18
Merkez Dalga Boyu (nm) İTÜ, İTÜ + 1
Geçiş bandı (nm) ITU 6.5 ±
Çalışma Dalgaboyu (nm) 1460 ~ 1620 veya 1260 ~ 1620
Kanal Boşluğu (nm) 20
Elyaf Türü SMF-28e veya müşteri belirtildi
IL (dB) (P / A Sınıfı) 0.7 / 1.0 1.4 / 1.7 2.0 / 2.5 3,5 / 4,0 4,0 / 4,5
Yalıtım (dB) Komşu Kanal 30
Bitişik Olmayan Kanal 50
Dalgalanma (dB) 0.3 0.4 0.5 0.5 0.5
PDL (dB) 0.2
PMD (ps) 0.1
RL (dB) 45
Yönlülük (dB) 50
Maksimum Optik Güç (mw) 500
Çalışma Sıcaklığı (℃) -40 ~ 85
Depolama Sıcaklığı (℃) -40 ~ 85
KUTU Paketi (mm) 100 x 80 x 10 140 * 115 * 18
LGX Paketi 1U, 2U
19 '' Raf montaj paketi 1U

Notlar:
1. Bağlayıcılar olmadan belirtildi.
2. Bağlayıcı başına ek bir 0.2dB kayıp ekleyin.

İletişim bilgileri
E-link China Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Michael Guo

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)