E-link China Technology Co., Ltd.
E-link Çin Technology Co, Ltd
Profesyonel Fiber Optik İletişim ve CCTV Güvenlik İletim Ürünü Üretici

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerSDI - Fiber Optik Dönüştürücü

SMB Konnektörlü 10 Bit 3G HD SD-SDI Optik Mikro Genişletici

Çin E-link China Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Çin E-link China Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Mühendis sorunumuzu çok hızlı çözdü ve hizmet çok iyiydi. Çok profesyonel bir fabrika.

—— Robert Lichtenstein-Kanada

Hiç endişem yoktu, satın alıyor ve test ediyordu, bu yüzden cihazlar tamam. Bu nedenle ekipman ve lojistik tamam, sipariş veriyoruz ve iş yapıyoruz.

—— Anek - Tayland

Alınan medya dönüştürücülerinden çok memnunum, OEM sipariş kalitesi iyi.

—— Faize Akçaba-Türkiye

E-link Satışlar çok profesyonel, bana sadece ürün değil, aynı zamanda çözüm de sunuyorlar. Tüm E-link Fiber Ortam Dönüştürücüleri ve PoE Anahtarları iyi çalışır.

—— Patricia Maia-Brezilya

Ben sohbet şimdi

SMB Konnektörlü 10 Bit 3G HD SD-SDI Optik Mikro Genişletici

10 Bit 3G HD SD-SDI Optical Micro Extender With SMB Connector
10 Bit 3G HD SD-SDI Optical Micro Extender With SMB Connector 10 Bit 3G HD SD-SDI Optical Micro Extender With SMB Connector 10 Bit 3G HD SD-SDI Optical Micro Extender With SMB Connector 10 Bit 3G HD SD-SDI Optical Micro Extender With SMB Connector 10 Bit 3G HD SD-SDI Optical Micro Extender With SMB Connector 10 Bit 3G HD SD-SDI Optical Micro Extender With SMB Connector

Büyük resim :  SMB Konnektörlü 10 Bit 3G HD SD-SDI Optik Mikro Genişletici

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: guangdong
Marka adı: E-link
Sertifika: CE FCC RoHS
Model numarası: LNK-M3G-SMB1V-20

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1
Ambalaj bilgileri: Standart İhracat Paketi
Teslim süresi: 3-7 iş günü
Ödeme koşulları: Western Union, MoneyGram, T / T, Paypal
Yetenek temini: 10000pcs / ay
Detaylı ürün tanımı
Öğe adı: HD-SDI - Fiber Dönüştürücü Güç adaptörü: DC 5V
Sinyal standardı: SD-SDI, HD-SDI, 3G-SDI çözüm: 10 bit
Sinyal seviyesi: <380mVp-p İç direnç: 75Ω
Bağlayıcı: SMB Standart SM dalga boyu: 1310 nm, 1550 nm
Boyutlar (UxGxY): 68 x 21 x 20 mm ağırlık: 100g / çifti
Vurgulamak:

10 Bit Optik Mikro Genişletici

,

SD-SDI Optik Mikro Genişletici

,

SMB Konektörü SDI Optik Dönüştürücü

SMB Konnektörlü 3G/HD/SD-SDI Optik Mikro Genişletici

 

Model: LNK-M3G-SMB1V-20

genel bakış

SMB Konnektörlü 10 Bit 3G HD SD-SDI Optik Mikro Genişletici 0

 

LNK-M3G-SMB1V-20 Serisi 3G-SDI/HD-SDI/SD-SDI mikro genişletici fiber optik iletim sistemi üzerinden bir adet 3G-SDI, HD-SDI, SD-SDI yüksek tanımlı dijital video veya bir adet DVB-ASI akışı iletir. SMPTE424N, SMPTE259M, SMPTE297M, SMPTE310M, SMPTE305M (SDTI) standartlarını destekleyen tek modlu veya çok modlu fiber.Gelişmiş dijital fiber optik iletim teknolojisi ile herhangi bir ayar gerektirmez, kurulumu basit ve kullanımı kolaydır.SDI mikro genişletici serisi, düşük güç tüketimi ile 5V güç kaynağı kullanır.

 

 

Özellikleri

SMB Konnektörlü 10 Bit 3G HD SD-SDI Optik Mikro Genişletici 1

 

 

 

Teknik İndeksler

 

SDI Girişi
video standardı SMPTE424N, SMPTE292M, SMPTE259M, SMPTE297M, SMPTE310M, SMPTE305M (SDTI)
sinyal standardı SD-SDI(270Mbps), HD-SDI(1.485Gbps), 3G-SDI(2.97Gbps)
çözüm 10 Bit
sinyal seviyesi <380mVp-p
İç direnç 75Ω
bağlayıcı KOBİ
SDI çıkışı
sinyal seviyesi 800mVp-p±%10
Yükselme/Düşme zamanı <0.8ns
HD-SDI Titreme <0.2UI(134ps)@100kHz, <1.0UI(673ps)@10Hz
SDI Sapması <0.2UI(740ps)@10Hz, 0.2UI(740ps)@1kHz
İç direnç 75Ω
bağlayıcı KOBİ
Optik Arayüz
SFP Simplex LC, 3.125Gbps.≤120km iletim mesafesi
Standart SM dalga boyu 1310nm, 1550nm
CWDM dalga boyu 1270~1610nm, ITU-T'ye göre 20nm ızgara
Sıcaklık aralığı 0~70˚C
Elektriksel
Güç 5VDC, 1A
tüketim <5W
LED Göstergesi
FLT Fiber bağlantı durumu (Verici)
FLR Fiber bağlantı durumu (Alıcı)
güç Güç durumu
Mekanik
Boyutlar (UxGxY) 68 x 21 x 20 mm
Ağırlık 100g/çift
kasa Alüminyum Kasa
Montaj Seçenekleri masaüstü
çevre
Çalışma sıcaklığı -20℃~+70℃
Depolama sıcaklığı -40℃~+80℃
Çalışma Nemi 0~95%
MTBF ≥100000 saat

 

 

 

Sipariş Bilgileri

 

öğe Açıklama  
 
LNK-M3G-SMB1V-20 SMB 3G/HD/SD-SDI Optik Mikro Genişletici, 1310/1550nm, Simplex LC, Tek Mod, Verici ve Alıcı dahil 20KM, çiftler tarafından kullanılır  

 

 

Uygulama

SMB Konnektörlü 10 Bit 3G HD SD-SDI Optik Mikro Genişletici 2

İletişim bilgileri
E-link China Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Mike

Tel: +8613590128773

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)