E-link China Technology Co., Ltd.
E-link Çin Technology Co, Ltd
Profesyonel Fiber Optik İletişim ve CCTV Güvenlik İletim Ürünü Üretici

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerHDMI Over Fiber Optik Genişletici

Mikro Mini 4K HDMI Fiber Genişletici

Çin E-link China Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Çin E-link China Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Mühendis sorunumuzu çok hızlı çözdü ve hizmet çok iyiydi. Çok profesyonel bir fabrika.

—— Robert Lichtenstein-Kanada

Hiç endişem yoktu, satın alıyor ve test ediyordu, bu yüzden cihazlar tamam. Bu nedenle ekipman ve lojistik tamam, sipariş veriyoruz ve iş yapıyoruz.

—— Anek - Tayland

Alınan medya dönüştürücülerinden çok memnunum, OEM sipariş kalitesi iyi.

—— Faize Akçaba-Türkiye

E-link Satışlar çok profesyonel, bana sadece ürün değil, aynı zamanda çözüm de sunuyorlar. Tüm E-link Fiber Ortam Dönüştürücüleri ve PoE Anahtarları iyi çalışır.

—— Patricia Maia-Brezilya

Ben sohbet şimdi

Mikro Mini 4K HDMI Fiber Genişletici

büyük.img.alt
büyük.img.alt
video play

Büyük resim :  Mikro Mini 4K HDMI Fiber Genişletici

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: E-link
Sertifika: RoHS,CE,FCC
Model numarası: LNK-MH4K Serisi
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 çift
Fiyat: To be negotiated
Ambalaj bilgileri: Standart İhracat Paketi
Teslim süresi: 5-15Çalışma Günleri
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 2000pcs / ay
Detaylı ürün tanımı
Giriş Sinyalleri: HDMI bağlayıcı: Kadın HDMI tip A
Sinyal Desteği: HDMI 1.4a HDMI formatı standardı ve HDCP uyumlu Video Desteği: 1920x1200 / 1080p@60Hz, 4K*2K@30Hz'e kadar
Ses Desteği: Dolby TrueHD, Dolby Digital Plus, DTS, DTS-ES 6.1, DTSHD, DTS-HD-HRA, DTS-HD Master, (PCM-2CH) Dinamik EDID: Tak ve Çalıştır, öğrenmeye gerek yok
Fiber Bağlayıcı: SFP/LC İletim Mesafesi: 300m (Over OM3 Fiber); 300m (OM3 Fiber Üzerinden); Up to 80km (Over Single-mode Fib
Boyut (GxDxY): 3,07 x 1,06 x 0,69 inç (78x27x17 mm) Ağırlık: 50g / 0.11 lb
Güç kaynağı: 5VDC (USB-C) Güvenlik Onayları: CE, FCC, RoHS
Vurgulamak:

HCCP1.2 HDMI Fiber Optik Genişletici Üzerinden

,

Fiber Optik Genişletici Üzerinden 5W HDMI

,

OM3 Fiber Hdmi Optik Dönüştürücü

Mikro Mini 4K HDMI Fiber Genişletici

genel bakış

 

 

LNK-MH4K Serisi 4K HDMI Fiber Genişletici, sıkıştırılmamış kayıpsız HDMI 1.4a sinyalinin optik fiber üzerinden 80 km'ye kadar 4Kx2K çözünürlükte iletimini desteklemek için tasarlanmıştır.

Verici, optik fiber üzerinden iletim için bir HDMI sinyalini tek bir 10 Gb/sn seri veri akışına dönüştürür.Alıcı, seri verileri bir HDMI sinyaline dönüştürür.Alıcı-vericiler, Avrupa ve Çin'deki gereksinimlere göre RoHS uyumludur ve kurşunsuzdur.Bu ürün, geniş ekran, konferans sistemleri ve ev eğlencesi vb. için idealdir.Cihaz, sinyalin kararlılığını sağlamak için parazit önleme özelliğine sahiptir.

 

 

Özellikleri

 

► HDMI 1.4a ve HCCP1.2 Desteği

► Sıkıştırılmamış iletim, Gecikme yok, Kayıp yok

► DDC CEC HPD Sinyal Desteği

► 10.3Gbps'ye kadar veri hızı

► Fiber kablo üzerinden 80 km'ye kadar iletim

► 4K*2K@30Hz Çözünürlüğe kadar tüm modları destekler

► Güç Girişi için USB-C Konektörü

► Çalışırken Takılabilir, EMI/RFI Dayanıklı

► Kullanım ve kurulum kolaylığı için minyatür form faktörü

► Çalışma Durumu Sıcaklığı: -10~60°C

 

 

Teknik İndeksler

 

 

Genişletici Türü Optik Fiber Kablo üzerinden HDMI sinyali için Fiber Verici
Giriş Sinyalleri HDMI
bağlayıcı Kadın HDMI tip A
Sinyal Desteği HDMI 1.4a HDMI formatı standardı ve HDCP uyumlu
Video Desteği 1920x1200 / 1080p@60Hz, 4K*2K@30Hz'e kadar
Ses Desteği Dolby TrueHD, Dolby Digital Plus, DTS, DTS-ES 6.1, DTSHD, DTS-HD-HRA, DTS-HD Master, (PCM-2CH)
Kroma Alt Örnekleme Renk alanı 420, 400
Dinamik EDID Tak ve Çalıştır, öğrenmeye gerek yok
Fiber Bağlayıcı SFP/LC
Bant genişliği 10.3Gb/sn
İletim Mesafesi 300m (OM3 Fiber Üzerinden)
80 km'ye kadar (Tek modlu Fiber Üzerinden)
Çalışma sıcaklığı -10 ila + 60°C
Depolama sıcaklığı -20 ila + 85 °C
Nem %5 ila %90 RH (yoğuşmasız)
MTBF 100.000 saat
Boyut (GxDxY) 3,07 x 1,06 x 0,69 inç (78x27x17 mm)
Ağırlık 50g / 0.11 lb
Güç kaynağı 5V DC (USB-C)
Güç dağılımı <5W
Güvenlik Onayları CE, FCC, RoHS

 

 

Sipariş Bilgileri

 

modeli Açıklama
LNK-MH4K-MM Mikro Mini HDMI Fiber Genişletici: 1-Kanal HDMI 1.4a Video Sinyali (4K*2K), OM3 Çok modlu Çift Fiber, 300 metre, LC, 1 verici ve 1 alıcı dahil, USB Güç Girişi
LNK-MH4K-S20 Mikro Mini HDMI Genişletici: 1-Kanal HDMI 1.4a Video Sinyali (4K*2K), Tek modlu Tek Fiber, 20km, LC, 1 verici ve 1 alıcı dahil, USB Güç Girişi
LNK-MH4K-S40 Mikro Mini HDMI Genişletici: 1-Kanal HDMI 1.4a Video Sinyali (4K*2K), Tek modlu Tek Fiber, 40km, LC, 1 verici ve 1 alıcı dahil, USB Güç Girişi
LNK-MH4K-80 Mikro Mini HDMI Genişletici: 1-Kanal HDMI 1.4a Video Sinyali (4K*2K), Tek modlu Çift Fiber, 80km, LC, 1 verici ve 1 alıcı dahil, USB Güç Girişi
LNK-MH4K-S80 Mikro Mini HDMI Genişletici: 1-Kanal HDMI 1.4a Video Sinyali (4K*2K), Tek modlu Tek Fiber, 80km, LC, 1 verici ve 1 alıcı dahil, USB Güç Girişi

 

 

Ürün resmi

Mikro Mini 4K HDMI Fiber Genişletici 0

 

 

İletişim bilgileri
E-link China Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Tony Wang

Tel: +8613682459576

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)