E-link China Technology Co., Ltd.
E-link Çin Technology Co, Ltd
Profesyonel Fiber Optik İletişim ve CCTV Güvenlik İletim Ürünü Üretici

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerSFP Optik Alıcı-Verici Modülü

SFP Çift Fiber Optik Alıcı Modülü, Çok Modlu Cisco Sfp Telsiz Modülü

Çin E-link China Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Çin E-link China Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Mühendis sorunumuzu çok hızlı çözdü ve hizmet çok iyiydi. Çok profesyonel bir fabrika.

—— Robert Lichtenstein-Kanada

Hiç endişem yoktu, satın alıyor ve test ediyordu, bu yüzden cihazlar tamam. Bu nedenle ekipman ve lojistik tamam, sipariş veriyoruz ve iş yapıyoruz.

—— Anek - Tayland

Alınan medya dönüştürücülerinden çok memnunum, OEM sipariş kalitesi iyi.

—— Faize Akçaba-Türkiye

E-link Satışlar çok profesyonel, bana sadece ürün değil, aynı zamanda çözüm de sunuyorlar. Tüm E-link Fiber Ortam Dönüştürücüleri ve PoE Anahtarları iyi çalışır.

—— Patricia Maia-Brezilya

Ben sohbet şimdi

SFP Çift Fiber Optik Alıcı Modülü, Çok Modlu Cisco Sfp Telsiz Modülü

SFP Dual Fiber Optical Transceiver Module , Multimode Cisco Sfp Transceiver Module
SFP Dual Fiber Optical Transceiver Module , Multimode Cisco Sfp Transceiver Module

Büyük resim :  SFP Çift Fiber Optik Alıcı Modülü, Çok Modlu Cisco Sfp Telsiz Modülü

Ürün ayrıntıları:

Place of Origin: Shenzhen, China
Marka adı: E-link China
Sertifika: CE, RoHS, FCC
Model Number: LNK-SFP-4.25G-05

Ödeme & teslimat koşulları:

Minimum Order Quantity: 1 piece
Fiyat: Negotiation
Packaging Details: 10 piece in 1 carton box
Delivery Time: 3-5 working days
Payment Terms: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Supply Ability: 1000000000pcs/Month
Detaylı ürün tanımı
Data Rate: 4.25G Fiber Type: MM
Wavelength: 850nm Distance: 500 meters
Fiber: Dual Fiber Connector: LC
Vurgulamak:

Sfp çift yönlü alıcı-verici

,

fiber optik alıcı-verici modülü

4.25G SFP Çift Fiberli 500m Çok Modlu SFP Optik Alıcı Modülü

Özellikler

  • + 3.3V tek güç kaynağı
  • 50 / 125μm MMF ile 550m transmisyon, 62.5 / 125μm MMF ile 300m şanzıman
  • 1.0625 / 2.125 / 4.25Gb / s Fiber Kanal Çalışmasını destekler
  • Gigabit Ethernet uyumlu
  • 850nm VCSEL lazer verici
  • SFP MSA SFF-8074i uyumlu
  • Dijital Teşhis SFF-8472 uyumlu
  • RoHS ile uyumlu
  • Çalışma kasası sıcaklığı:
    Ticari: 0 ila +70 ° C
    Endüstriyel: -40 ila + 85 ° C

Uygulamalar

  • Üçlü Oran 1.0625 / 2.125 / 4.25Gbp / s Fiber Kanal
  • 1.25Gbp / s 1000Base-SX Ethernet

Açıklama

Alıcı-verici üç bölümden oluşur: 850nm VCSEL lazer vericisi, trans-empedans preamplifikatörü (TIA) ve MCU kontrol ünitesi ile entegre bir PIN fotodidi. Tüm modüller sınıf I lazer güvenliği gereksinimlerini karşılar.

Alıcı-vericiler, Küçük Form Faktörü Takılabilir Çoklu Satınalma Anlaşması (MSA) 1 ile uyumludur. FC-PI-2 Rev. 10.0'a göre Fiber Kanal ile uyumludurlar. Aynı zamanda IEEE Std 802.3'te belirtildiği üzere Gigabit Ethernet ile aynı anda uyumludur.

Mutlak Maksimum Puanlar

Tablo 1 - Mutlak Maksimum Dereceler

Parametre Sembol Min Max Birim
Güç Kaynağı Gerilimi Vcc-Vee 0 3.6 V
Çalışma Kasası Sıcaklığı (Ticari) Tc 0 70 ° C
Çalışma Kasası Sıcaklığı (Endüstriyel) Tc -40 +85 ° C
Depolama sıcaklığı Ts -40 +85 ° C
Çalışma Nemi - 5 90 %

Önerilen Çalışma Koşulları

Tablo 2 - Önerilen Çalışma Koşulları

Parametre Sembol Min Tipik Max Birim
Çalışma Kasası Sıcaklığı Standart Tc 0 +70 ° C
Güç Kaynağı Gerilimi Vcc 3.13 3.3 3.47 V
Güç Kaynağı Akımı Icc 240 MA
Veri hızı 4.25 Gbps

Optik ve Elektriksel Özellikler

Tablo 3 - Optik ve Elektriksel Özellikler

Parametre Sembol Min Tipik Max Birim Notlar
Verici
Tarih Oranı 4.25 Gb / S
Merkez Dalga Boyu Λc 830 860 Nm
Spektral Genişlik (RMS) Δλ 1 Nm
Ortalama Çıkış Gücü (BOL) Ağrı -9 -2.5 DBm 1
Yokoluş Oranı ER 5 DB

Ortalama Başlatma Gücü KAPALI

Verici

Ağrı -4.5 DBm
Optik Göz Diyagramı Fiber Kanal Uyumlu
Optik Yükseliş / Düşme Süresi (% 20 ~% 80) Tr / tf 120 Ns
Veri Girişi Swing Diferansiyel V IN 300 1800 MV 2
Giriş Diferansiyel Empedansı Z IN 90 100 110 Ω
TX Devre Dışı Bırak Devre dışı bırak 2.0 Vcc V
Etkinleştir 0 0.8 V
TX Arızası Hata 2.0 Vcc V
Normal 0 0.8 V
Alıcı
Merkez Dalga Boyu Λc 830 860 Nm
Alıcı Duyarlılığı (BOL) -15 DBm 3 tane
Alıcının Aşırı Yüklenmesi 0 DBm 3 tane
LOS De-Assert KAYIP D -20 DBm
LOS Assert KAYIP A -25 DBm
LOS Hysteresis 0.5 6 DB
Alıcı Yansıması -20 DB
Veri Çıkışı Salınım Dengesi Vout 350 1800 MV 4
Sinyal Kaybı (LOS) Taahhüt Süresi Dağıt 500 NS
Sinyal Kaybı (LOS) DeassertTime TDeassert 500 NS
LOS Yüksek 2.0 Vcc V
Düşük 0 0.8 V

Notlar:

1. Optik güç MMF'ye dahil edilir.

2. PECL girişi, dahili olarak AC-bağlı ve sonlandırılmış.

3. 1250Mbps'de bir PRBS 2 7 -1 test deseni, BER ≤1x10 -12 ile ölçülmüştür.

4. Dahili olarak AC-bağlı.

Zamanlama ve Elektrik

Tablo 4 - Zamanlama ve Elektrik

Parametre Sembol Min Tipik Max Birim
Tx Olumsuz Zamanı Devre Dışı Bırak ton 1 MS
Tx Disable Assert Time T_off 10 Μs
Tx Hatasının Sıfırlanması da dahil olmak üzere, başlatma zamanı T_init 300 MS
Tx Arıza Süre Tespiti T_fault 100 Μs
Tx Sıfırla için Devre Dışı Bırak T_reset 10 Μs
LOS Atama Süresi T_loss_on 100 Μs
LOS De-assert Saati T_loss_off 100 Μs
Seri Kimlik Hızı Oranı F_serial_clock 400 KHz
MOD_DEF (0: 2) -Yüksek V H 2 Vcc V
MOD_DEF (0: 2) -Düşük V L 0.8 V

Teşhis

Tablo 5 - Teşhis Spesifikasyonu

Parametre Menzil Birim Doğruluk Kalibrasyon
Sıcaklık 0 - +70 ° C ± 3 ° C İç dış
-40 ila +85
Voltaj 3.0 ila 3.6 V ±% 3 İç dış
Önyargı Akımı 0 - 100 MA ±% 10 İç dış
TX Power -9 ila -3 DBm ± 3dB İç dış
RX Gücü -23 ila -3 DBm ± 3dB İç dış

İletişim bilgileri
E-link China Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Mike

Tel: +8613590128773

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)