E-link China Technology Co., Ltd.
E-link Çin Technology Co, Ltd
Profesyonel Fiber Optik İletişim ve CCTV Güvenlik İletim Ürünü Üretici

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünler

SFP Optik Alıcı-Verici Modülü

Sertifika
Çin E-link China Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Çin E-link China Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Mühendis sorunumuzu çok hızlı çözdü ve hizmet çok iyiydi. Çok profesyonel bir fabrika.

—— Robert Lichtenstein-Kanada

Hiç endişem yoktu, satın alıyor ve test ediyordu, bu yüzden cihazlar tamam. Bu nedenle ekipman ve lojistik tamam, sipariş veriyoruz ve iş yapıyoruz.

—— Anek - Tayland

Alınan medya dönüştürücülerinden çok memnunum, OEM sipariş kalitesi iyi.

—— Faize Akçaba-Türkiye

E-link Satışlar çok profesyonel, bana sadece ürün değil, aynı zamanda çözüm de sunuyorlar. Tüm E-link Fiber Ortam Dönüştürücüleri ve PoE Anahtarları iyi çalışır.

—— Patricia Maia-Brezilya

Ben sohbet şimdi

SFP Optik Alıcı-Verici Modülü

(42)
Çin Dubleks LC Konnektör Tek Modlu Sfp Modülü 1310nm 40G 10km QSFP MSA Uyumlu Fabrika

Dubleks LC Konnektör Tek Modlu Sfp Modülü 1310nm 40G 10km QSFP MSA Uyumlu

40G 10km QSFP + Dubleks LC 1310nm Tekli Modül Alıcı-Vericiler Özellikleri: 4 CWDM şerit MUX / DEMUX tasarımı Kanal bant genişliği başına 11,2 Gbps'ye kadar > 40Gbps'den büyük toplam bant genişliği Çift taraflı ... Daha fazla bilgi edinin
2020-04-22 11:13:18
Çin Çok Modlu SFP Optik Alıcı-Verici Modülü 100G 100m QSFP28 MTP / MPO 850nm 3.3V Fabrika

Çok Modlu SFP Optik Alıcı-Verici Modülü 100G 100m QSFP28 MTP / MPO 850nm 3.3V

100G 100m QSFP28 MTP / MPO 850nm Çok Modlu Alıcı-Vericiler Özellikleri: 4 bağımsız tam çift yönlü kanal Kanal bant genişliği başına 27,95Gbps'ye kadar 100Gbps'den büyük toplam bant genişliği MTP / MPO optik ... Daha fazla bilgi edinin
2020-04-22 11:13:18
Page 5 of 5|< 1 2 3 4 5 >|