E-link China Technology Co., Ltd.
E-link Çin Technology Co, Ltd
Profesyonel Fiber Optik İletişim ve CCTV Güvenlik İletim Ürünü Üretici

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerHDMI Over Fiber Optik Genişletici

Mini 4K HDMI Optik Genişletici Sıkıştırılmamış Çok Modlu USB Girişi 300M

Çin E-link China Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Çin E-link China Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Mühendis sorunumuzu çok hızlı çözdü ve hizmet çok iyiydi. Çok profesyonel bir fabrika.

—— Robert Lichtenstein-Kanada

Hiç endişem yoktu, satın alıyor ve test ediyordu, bu yüzden cihazlar tamam. Bu nedenle ekipman ve lojistik tamam, sipariş veriyoruz ve iş yapıyoruz.

—— Anek - Tayland

Alınan medya dönüştürücülerinden çok memnunum, OEM sipariş kalitesi iyi.

—— Faize Akçaba-Türkiye

E-link Satışlar çok profesyonel, bana sadece ürün değil, aynı zamanda çözüm de sunuyorlar. Tüm E-link Fiber Ortam Dönüştürücüleri ve PoE Anahtarları iyi çalışır.

—— Patricia Maia-Brezilya

Ben sohbet şimdi

Mini 4K HDMI Optik Genişletici Sıkıştırılmamış Çok Modlu USB Girişi 300M

Mini 4K HDMI Optical Extender Uncompressed Multimode USB Input 300M
Mini 4K HDMI Optical Extender Uncompressed Multimode USB Input 300M Mini 4K HDMI Optical Extender Uncompressed Multimode USB Input 300M Mini 4K HDMI Optical Extender Uncompressed Multimode USB Input 300M

Büyük resim :  Mini 4K HDMI Optik Genişletici Sıkıştırılmamış Çok Modlu USB Girişi 300M

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: E-link
Sertifika: CE,FCC,RoHs
Model numarası: LNK-106M
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 çift
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: HDMI Fiber Optik Dönüştürücü standart ihracat paketi
Teslim süresi: 7 gün
Ödeme koşulları: Western Union, L/C, T/T, MoneyGram
Yetenek temini: 2000 çift/ay
Detaylı ürün tanımı
anahtar kelimeler: Fiber optik hdmi dönüştürücü Çözünürlük: 4K*2K@30Hz
Fiber bağlayıcı: Çift LC Yuvası İletim Mesafesi: 300m
Güç kaynağı: 100~240VAC Boyut: 80x20x9mm
Vurgulamak:

Mini 4K HDMI Optik Genişletici

,

Sıkıştırılmamış HDMI Optik Genişletici

,

300M Fiber optik - HDMI dönüştürücü

HDMI Optik Genişletici Mini 4K HDMI Sıkıştırılmamış Alıcı-Verici Çok Modlu USB Girişi

4k hdmi fiber genişletici Avantajları

► Sıkıştırılmamış iletim, Gecikme yok, Kayıp yok

► DDC CEC HPD Sinyal Desteği

► Güç için Entegre USB Konektörü

► Kullanım ve kurulum kolaylığı için minyatür form faktörü

► 850nm VCSEL ve PIN Fotodetektörü

Teknik İndeksler

Sinyal Desteği

HDMI 1.4a HDMI formatı standardı ve HDCP uyumlu

Video Desteği

1920x1200 / 1080p@60Hz, 4K*2K@30Hz'e kadar

Ses Desteği

Dolby TrueHD, Dolby Digital Plus, DTS, DTS-ES 6.1, DTSHD, DTS-HD-HRA, DTS-HD Master, (PCM-2CH)

Web Sitesi Özellikleri

Renk alanı 444, 420, 400

Fiber Bağlayıcı

Çift LC Yuvası

İletim Mesafesi

Çoklu Mod, 984ft'ye (300M) kadar

Çalışma sıcaklığı

0°C ila + 50°C

Depolama sıcaklığı

-20°C ila + 85°C

Nem

%90 RH'ye kadar (yoğuşmasız)

Ağırlık

0,1 kg / 0,22 lb

Güç kaynağı

Güç Girişi +5VDC, 0.85A (Evrensel Tip 50/60Hz, 100~240VAC)

genel bakış

4K HDMI optik alıcı-verici, sıkıştırılmamış kayıpsız HDMI 1.4a sinyalinin 850nm'de, 300m mesafelere kadar 4Kx2K çözünürlükte çok modlu optik fiber üzerinden iletimini desteklemek için tasarlanmış kapalı HDMI optik modüllerdir.4 K HDMI OPTİK ALICI -T, iki optik fiber üzerinden iletim için bir HDMI sinyalini tek bir 10 Gb/sn seri veri akışına dönüştürür.4 K HDMI OPTİK ALICI -R, seri verileri bir HDMI sinyaline dönüştürür.Bu ürün, geniş ekran, konferans sistemleri ve ev eğlencesi vb. için idealdir.

Mini 4K HDMI Optik Genişletici Sıkıştırılmamış Çok Modlu USB Girişi 300M 0

Mini 4K HDMI Optik Genişletici Sıkıştırılmamış Çok Modlu USB Girişi 300M 1

Sipariş Bilgileri

modeli

Tanım

LNK-106M

Mini HDMI Optik Alıcı-Verici: 1-Kanal HDMI 1.4a Video Sinyali (4K*2K), OM3 Çok Modlu Fiber, 300 metre, LC, 1 verici ve 1 alıcı dahil, çiftler tarafından kullanılır, USB Güç Girişi

İletişim bilgileri
E-link China Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Tessie

Tel: +8613413387731

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)