E-link China Technology Co., Ltd.
E-link Çin Technology Co, Ltd
Profesyonel Fiber Optik İletişim ve CCTV Güvenlik İletim Ürünü Üretici

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
vr
Ana sayfa Ürünler

SDI - Fiber Optik Dönüştürücü

Sertifika
Çin E-link China Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Çin E-link China Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Mühendis sorunumuzu çok hızlı çözdü ve hizmet çok iyiydi. Çok profesyonel bir fabrika.

—— Robert Lichtenstein-Kanada

Hiç endişem yoktu, satın alıyor ve test ediyordu, bu yüzden cihazlar tamam. Bu nedenle ekipman ve lojistik tamam, sipariş veriyoruz ve iş yapıyoruz.

—— Anek - Tayland

Alınan medya dönüştürücülerinden çok memnunum, OEM sipariş kalitesi iyi.

—— Faize Akçaba-Türkiye

E-link Satışlar çok profesyonel, bana sadece ürün değil, aynı zamanda çözüm de sunuyorlar. Tüm E-link Fiber Ortam Dönüştürücüleri ve PoE Anahtarları iyi çalışır.

—— Patricia Maia-Brezilya

Ben sohbet şimdi

SDI - Fiber Optik Dönüştürücü

(66)
Çin Gigabit Ethernet ve 2 Kanal Geriye RS485 FC Fiber ile 12G SDI Video Fiber Dönüştürücü Fabrika

Gigabit Ethernet ve 2 Kanal Geriye RS485 FC Fiber ile 12G SDI Video Fiber Dönüştürücü

Gigabit Ethernet ve 2 Kanal Geriye RS485 FC Fiber ile 12G SDI Video Fiber Dönüştürücü SDI Fiber Alıcı-Verici Avantajlar ► 12G/6G/3G-SDI kamera sistemleriyle doğrudan uyumlu ► 80 km'ye kadar uzun iletim ... Daha fazla bilgi edinin
2022-09-24 13:52:00
Çin Raf Montajlı Fiber Video Dönüştürücü 6 Kanal 3G SDI Fiber Genişletici / 8 Kanal Gigabit PoE Fabrika

Raf Montajlı Fiber Video Dönüştürücü 6 Kanal 3G SDI Fiber Genişletici / 8 Kanal Gigabit PoE

Fiber Video Dönüştürücü 8 Kanallı Gigabit PoE ile 6 Kanallı 3G-SDI Fiber Genişletici 3G-SDI Dönüştürücü Avantajları ► 8 Kanal Gigabit PoE + 6 Kanal İleri 3G-SDI + 2 Kanal Geri Tek Fiber üzerinden 3G-SDI ► 3G... Daha fazla bilgi edinin
2022-08-02 16:07:25
Çin Mini BIDI 12G SDI Fiber Optik Dönüştürücü İleri Geri 12G SDI Video Fabrika

Mini BIDI 12G SDI Fiber Optik Dönüştürücü İleri Geri 12G SDI Video

Mini BIDI 12G-SDI Fiber Optik Dönüştürücü İleri + Geri 12G-SDI Video 24G-SDI Fiber Optik Dönüştürücü Avantajlar ► Her SDI kanalı, gömülü 8 kanallı ses içerir ► Sinyal bütünlüğünü sağlamak için otomatik kablo e... Daha fazla bilgi edinin
2022-08-02 16:06:22
Çin 2 Kanallı 12G SDI Videolu Mini 24G SDI Fiber Optik Dönüştürücü 2x12G SFP 1xLC Fiber Fabrika

2 Kanallı 12G SDI Videolu Mini 24G SDI Fiber Optik Dönüştürücü 2x12G SFP 1xLC Fiber

2 Kanallı 12G-SDI Videolu Mini 24G-SDI Fiber Dönüştürücü 2x12G SFP 1xLC Fiber 24G-SDI Fiber Optik Dönüştürücü Başvuru ► Video prodüksiyonu ► Yayın ► Video kamera ► Stüdyodan stüdyoya ► Canlı etkinlikler ► Tıbbi ... Daha fazla bilgi edinin
2022-08-02 16:05:26
Çin SMB 3G HD 1310nm 20KM SDI - Fiber Optik Dönüştürücü Simplex LC Fabrika

SMB 3G HD 1310nm 20KM SDI - Fiber Optik Dönüştürücü Simplex LC

Optik SDI Fiber Dönüştürücü üzerinden SMB 3G/HD/SD-SDI Video Sinyali 20KM İletimi Ürün Açıklaması LNK-M3G-SMB1V-20 Serisi 3G-SDI/HD-SDI/SD-SDI mikro genişletici fiber optik iletim sistemi üzerinden bir adet 3G... Daha fazla bilgi edinin
2022-05-28 15:19:56
Çin 1550nm 3G SDI FC PC Video Üzerinden Fiber Dönüştürücüler 1080P Tek Mod Fabrika

1550nm 3G SDI FC PC Video Üzerinden Fiber Dönüştürücüler 1080P Tek Mod

4 Kanallı 3G-SDI 1080P 3G-SDI Fiber Dönüştürücüler Üzerinden Sinyal Videosu Ürün Açıklaması LNK-SDI-4V Serisi, tek fiber optik kablo aracılığıyla iletilen 4 kanallı 3G-SDI standart yüksek tanımlı video ... Daha fazla bilgi edinin
2022-05-28 15:14:20
Çin 8Ch 3G 1Ch 10G SDI - Fiber Optik Dönüştürücü 1310nm Raf Montajı Fabrika

8Ch 3G 1Ch 10G SDI - Fiber Optik Dönüştürücü 1310nm Raf Montajı

Fiber Genişletici üzerinden 8 Kanal 3G-SDI + 1 Kanal 10G Ethernet genel bakış E-link LNK-3G8V10GE 3G-SDI & Ethernet fiber genişletici, tek modlu optik kablolar üzerinden 10G Ethernet IP kanallarına sahip bir 3G... Daha fazla bilgi edinin
2022-05-28 15:07:46
Çin 8Ch PoE 6Ch İleri SDI Fiber Optik Genişletici 2Ch 3G Simplex LC Fabrika

8Ch PoE 6Ch İleri SDI Fiber Optik Genişletici 2Ch 3G Simplex LC

8 Kanal Gigabit PoE + 6 Kanal İleri 3G-SDI + 2 Kanal Geri 3G-SDI Fiber Optik Genişletici genel bakış LNK-3GSDI-6FV2BV8GP, tek fiber iletim üzerinden 8Ch Gigabit PoE + 6Ch İleri 3G-SDI + 2Ch Geri 3G-SDI'yi ... Daha fazla bilgi edinin
2022-05-28 15:07:14
Çin Fiber Dönüştürücüler üzerinden HD-SDI 1080P HD-SDI Sinyal Videosu Fabrika

Fiber Dönüştürücüler üzerinden HD-SDI 1080P HD-SDI Sinyal Videosu

Fiber Dönüştürücüler üzerinden 4 Kanallı HD-SDI 1080P HD-SDI Sinyal Videosu Ürün Açıklaması Teknik İndeksler Seri TV, BNC Girişi SMPTE 424M, SMPTE 292M, SMPTE 259M, DVB-ASI, DVB-SSI ve Telekom/Datacom 270Mbit... Daha fazla bilgi edinin
2022-05-28 15:05:31
Çin SMF LC Fiber Konnektör Sdi - Fiber Optik Dönüştürücü 20KM Tally ve loop out Fabrika

SMF LC Fiber Konnektör Sdi - Fiber Optik Dönüştürücü 20KM Tally ve loop out

SMF LC Fiber Konnektör Sdi - Optik Fiber Dönüştürücü 20KM Tally ve loop out Model: LNK-MHD-1V & LNK-M3G-1V Serisi genel bakış LNK-MHD-1V ve LNK-M3G-1V Serisi Mini tip 3G/HD-SDI Fiber Dönüştürücü, fiber optik ... Daha fazla bilgi edinin
2022-05-28 15:03:03
Page 1 of 7|< 1 2 3 4 5 6 7 >|