E-link China Technology Co., Ltd.
E-link Çin Technology Co, Ltd
Profesyonel Fiber Optik İletişim ve CCTV Güvenlik İletim Ürünü Üretici

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünler

SDI - Fiber Optik Dönüştürücü

Sertifika
Çin E-link China Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Çin E-link China Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Mühendis sorunumuzu çok hızlı çözdü ve hizmet çok iyiydi. Çok profesyonel bir fabrika.

—— Robert Lichtenstein-Kanada

Hiç endişem yoktu, satın alıyor ve test ediyordu, bu yüzden cihazlar tamam. Bu nedenle ekipman ve lojistik tamam, sipariş veriyoruz ve iş yapıyoruz.

—— Anek - Tayland

Alınan medya dönüştürücülerinden çok memnunum, OEM sipariş kalitesi iyi.

—— Faize Akçaba-Türkiye

E-link Satışlar çok profesyonel, bana sadece ürün değil, aynı zamanda çözüm de sunuyorlar. Tüm E-link Fiber Ortam Dönüştürücüleri ve PoE Anahtarları iyi çalışır.

—— Patricia Maia-Brezilya

Ben sohbet şimdi

SDI - Fiber Optik Dönüştürücü

(62)
Çin SMB 3G HD 1310nm 20KM SDI - Fiber Optik Dönüştürücü Simplex LC Fabrika

SMB 3G HD 1310nm 20KM SDI - Fiber Optik Dönüştürücü Simplex LC

Optik SDI Fiber Dönüştürücü üzerinden SMB 3G/HD/SD-SDI Video Sinyali 20KM İletimi Ürün Açıklaması LNK-M3G-SMB1V-20 Serisi 3G-SDI/HD-SDI/SD-SDI mikro genişletici fiber optik iletim sistemi üzerinden bir adet 3G... Daha fazla bilgi edinin
2022-05-28 15:19:56
Çin 1550nm 3G SDI FC PC Video Üzerinden Fiber Dönüştürücüler 1080P Tek Mod Fabrika

1550nm 3G SDI FC PC Video Üzerinden Fiber Dönüştürücüler 1080P Tek Mod

4 Kanallı 3G-SDI 1080P 3G-SDI Fiber Dönüştürücüler Üzerinden Sinyal Videosu Ürün Açıklaması LNK-SDI-4V Serisi, tek fiber optik kablo aracılığıyla iletilen 4 kanallı 3G-SDI standart yüksek tanımlı video ... Daha fazla bilgi edinin
2022-05-28 15:14:20
Çin 8Ch 3G 1Ch 10G SDI - Fiber Optik Dönüştürücü 1310nm Raf Montajı Fabrika

8Ch 3G 1Ch 10G SDI - Fiber Optik Dönüştürücü 1310nm Raf Montajı

Fiber Genişletici üzerinden 8 Kanal 3G-SDI + 1 Kanal 10G Ethernet genel bakış E-link LNK-3G8V10GE 3G-SDI & Ethernet fiber genişletici, tek modlu optik kablolar üzerinden 10G Ethernet IP kanallarına sahip bir 3G... Daha fazla bilgi edinin
2022-05-28 15:07:46
Çin 8Ch PoE 6Ch İleri SDI Fiber Optik Genişletici 2Ch 3G Simplex LC Fabrika

8Ch PoE 6Ch İleri SDI Fiber Optik Genişletici 2Ch 3G Simplex LC

8 Kanal Gigabit PoE + 6 Kanal İleri 3G-SDI + 2 Kanal Geri 3G-SDI Fiber Optik Genişletici genel bakış LNK-3GSDI-6FV2BV8GP, tek fiber iletim üzerinden 8Ch Gigabit PoE + 6Ch İleri 3G-SDI + 2Ch Geri 3G-SDI'yi ... Daha fazla bilgi edinin
2022-05-28 15:07:14
Çin Fiber Dönüştürücüler üzerinden HD-SDI 1080P HD-SDI Sinyal Videosu Fabrika

Fiber Dönüştürücüler üzerinden HD-SDI 1080P HD-SDI Sinyal Videosu

Fiber Dönüştürücüler üzerinden 4 Kanallı HD-SDI 1080P HD-SDI Sinyal Videosu Ürün Açıklaması Teknik İndeksler Seri TV, BNC Girişi SMPTE 424M, SMPTE 292M, SMPTE 259M, DVB-ASI, DVB-SSI ve Telekom/Datacom 270Mbit... Daha fazla bilgi edinin
2022-05-28 15:05:31
Çin SMF LC Fiber Konnektör Sdi - Fiber Optik Dönüştürücü 20KM Tally ve loop out Fabrika

SMF LC Fiber Konnektör Sdi - Fiber Optik Dönüştürücü 20KM Tally ve loop out

SMF LC Fiber Konnektör Sdi - Optik Fiber Dönüştürücü 20KM Tally ve loop out Model: LNK-MHD-1V & LNK-M3G-1V Serisi genel bakış LNK-MHD-1V ve LNK-M3G-1V Serisi Mini tip 3G/HD-SDI Fiber Dönüştürücü, fiber optik ... Daha fazla bilgi edinin
2022-05-28 15:03:03
Çin 1 Kanal Mini Tip 3G SDI - Fiber Optik Dönüştürücü 270Mbit / S - 1.48Gbit / S - 3Gbit / S Fabrika

1 Kanal Mini Tip 3G SDI - Fiber Optik Dönüştürücü 270Mbit / S - 1.48Gbit / S - 3Gbit / S

1Ch 3G-SDI, 1 Giriş 1 Çıkış Mini Tip 3G-SDI - Fiber Optik Dönüştürücü Model: LNK-M3G-1V Serisi genel bakış LNK-M3G-1V Serisi Mini tip 3G-SDI Fiber Dönüştürücü, fiber optik kablo aracılığıyla iletilen 1 kanallı ... Daha fazla bilgi edinin
2022-05-28 14:58:07
Çin Mini Çift Yönlü 12G SDI Fiber Dönüştürücü 5-15VDC SMF 20KM Fabrika

Mini Çift Yönlü 12G SDI Fiber Dönüştürücü 5-15VDC SMF 20KM

Mini Çift Yönlü 12G-SDI Fiber Dönüştürücü Ürün Açıklaması Teknik İndeksler Formatlar desteklerST-2082-1(12G), ST-2081-1(6G), ST-424(3G), ST-292(HD) ve ST-259(SD) Uyumlu Uyumlu İle birlikte D VB-AS I ve AES10 ... Daha fazla bilgi edinin
2022-05-28 14:55:45
Çin Mini Fiber Optik Alıcı-Verici 12G SDI, Geriye Tally RS485 ile Fiber Optik Dönüştürücüye Fabrika

Mini Fiber Optik Alıcı-Verici 12G SDI, Geriye Tally RS485 ile Fiber Optik Dönüştürücüye

Tally ve Geri RS485 ile Fiber Optik Alıcı-Verici Mini 12G SDI Video Dönüştürücü 12G-SDI Fiber Optik Dönüştürücü Avantajlar ► Her SDI kanalı, gömülü 8 kanallı ses içerir ► Sinyal bütünlüğünü sağlamak için ... Daha fazla bilgi edinin
2022-05-23 16:41:36
Çin Fiber Alıcı-Verici 8Ch 3G-SDI Video 10G Ethernet Üzerinden Fiber Genişletici, Loop Out ile Fabrika

Fiber Alıcı-Verici 8Ch 3G-SDI Video 10G Ethernet Üzerinden Fiber Genişletici, Loop Out ile

Fiber Alıcı-Verici 8Ch 3G-SDI Video 10G Ethernet Üzerinden Fiber Genişletici, Loop Out ile 8 Kanal 3G-SDI DönüştürücüAvantajlar ► HD-SDI, SD-SDI, DVB-AST ile uyumlu ► Bant genişliği aralığı 19.4Mb/s'den 2.97Gb... Daha fazla bilgi edinin
2022-04-15 19:49:27
Page 1 of 7|< 1 2 3 4 5 6 7 >|